هوچکین

0
0

با سلام برادرم ٣٢ سالشه چند غده تو گردنش رشت كرده بود ك بعد از جراحي مشخص شد ك به سرطان هوچكين مبتلا شده از نوع دوم يعنيB مي خواستم بدونم اينده بيمار چي ميشه طول عمرش و أيا دارو هاي مصرفي و روش درمان در ايران و داروها و روش هاي درماني در كشور هاي اروپاي مثل ألمان فرق داره يعني اونجا بهتره اگه هست چقدره اينقدر هست فرقش ك ما بريم براي درمان ب ألمان.

در رابطه با اينده بيماري مي خواستم بدونم دكتر جان معمولا اينده بيماران چي خيلي برام مهمه لطفا جواب بديد طول عمر و عود مجدد و اين ك اين دارو هاي شيمي چقدر عوارض دارن در اينده و أيا امكان داره ك در اينده عود كنه و يا ب سرطان هاي ديگه مبتلا بشه مثل استخوان و…
0
0
 • سلام
  خوشبختانه در حال حاضر و با پیشرفتهایی که در علم پزشکی بوجود آمده، لنفوم هوچکین یکی از انواع سرطانهایی است که بسیار خوب به درمان جواب میدهند و بیمار از شانس خوبی برای بهبودی برخوردار است. تفاوتی هم در نوع درمان در ایران با کشورهای اروپایی نیست. ان شااله با مراجعه به یک متخصص انکولوژی، ایشان به نحو شایسته ای درمان خواهند شد و نگران نباشید.
  • هوچکین بیماری کاملأ قابل کنترلی است و بقای پنج و ده ساله آن بالاتر از 80 است یعنی بیمار میتواند طول عمر معمولی مثل همه داشته باشد. امکان عود هم هست که آنهم کنترل خواهد شد.
   همه داروهای شیمی درمانی دارای عوارض هستند چون نوعی سم تلقی میشون اما به هر صورت بلیل تاثیرشان بر بیماری قطعا فوایدشان از مضارشان بیشتر است و می بایست استفاده بشوند.
   در مورد برادر شما بدلیل اینکه پزشک انکولوژیست ایشان اشراف کامل به ریزه کاریهای پرونده ایشان دارد، بهتر از هر کس دیگری میتواند شما را در مورد آینده بیمار راهنمایی کند.
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید