نبستن سینه بند

0
0
باسلام وخسته نباشید.دررابطه با سرطان سینه سوال داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید.آیا نبستن سوتین بطوردائم مشکلی ایجادنمیکند؟ چون من خودم کلاعادت به سوتین ندارم ووقتی میبندم اذیت میشم آیا ایرادی ندارد؟!(حتی اگرسینه ها بزرگ باشندباعث صدمه وآسیب به سینه ها ومشکلات دیگرنمیشود؟)همچنین درمورد اصلاح موهای زیربغل با تیغ یا ژیلت وماشین برقی وموزر،میخواستم بدونم اگرمثلا درهفته ای یکبارموهای زیربغل راشیو کنیم یا با ماشین برقی وموزر بزنیم (باتوجه به اینکه این دستگاهها حالت لرزشی وویبره دارند) مشکلی نداشته وباعث سرطان غدد لنفاوی زیربغل وسرطان سینه نمیشوند؟ممنون میشم باتوجه به مطالبی که بیان کردم پاسخ سوالات رابدهید.با تشکروسپاس بسیارفراوان
0
0
  • سلام
    در مورد شیو و موزر باید گفت که تاکنون مشکلی از این نظر دیده نشده و منعی وجود ندارد.
    در مورد بستن یا نیستن سوتین هنوز پاسخ قاطعی به این پرسش که مبتنی بر دلایل علمی باشد داده نشده و در دست بررسی است. آنچه مسلم است اینکه بستن سوتین تنگ باعث جلوگیری از گردش صحیح لنف و خون در پستان می شود و میتواند باعث تجمع سموم شود. به همین دلیل توصیه می شود که همه خانم ها حداقل شیها از خوابیدن با سوتین اجتناب کنند.
    در مورد پستان های بزرگ، با توجه به اینکه یکی از عوامل خطر در سرطان ها چاقی و تجمع چربی در بدن است و سینه بزرگ نیز دارای بافت بیش از حد چربی است، میتواند باعث افزایش ریسک ابتلا به سرطان پستان شود. به همین دلیل هم توصیه می شود که افرادی که دارای سینه های بزرگ هستند، با جراحی سینه شان را کوچک کنند( چون با ورزش چربی های کمر و باسن را میتوان کاهش داد اما چربی پستان در حد بسیار کمی کاهش پیدا می کند).
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید