متاستاز سرطان سینه به مغز

0
0

سلام.خسته نباشید
خواهر من در خارج از کشور در کشور سوئد مشغول تحصیل هستن که متاسفانه دچار کنسر برست از نوع تریپل نگاتیو شدند…در مرحله اولیه با برداشت سینه و شیمی درمانی و رادیوتراپی بیماری را مهار کردند ولی متاسفانه بعد از گذشت حدودا 6 ماه با سردرد و تهوع و اختلال تعادل مواجه شدند که بعد از ام ار آی متوجه شدند 25 عدد تومور که ظاهرا ریز هستند در مغز پخش شده …به علت تنهایی ایشان ما قصد داریم بخاطر روحیه حتما هرچه سریعتر به ایران انتقالش بدیم…بهترین موسسه و پزشک و شهری که تجهیزات و علم کافی را برای درمان داشته باشد معرفی کنید و تشخیص خودتونم بفرمایید …تشکر
اینم اطلاعات کلی پرونده
Ductal Carcinoma In Situ breast cancer. Triple negative type. Stage II at diagnosis time with micro metastasis in one lymph node.
Tumore size was 4.7 cm in the begining and got shrinked with 6 rounds of chemotherapy to 1.7 cm.
After chemotherapy, mastectomy surgery was done on left breast
One month post-operation radiotherapy was performed in 15 sessions every day
Follow up was done 3 and 6 months after ending radiotherapy only by physical examination and mammography but not body CT scan or other follow-up tests

این اطلاعات مرحله اول درمانی هست…در حال حاضر بعد از نتیجه ام ار آی مغز منتظر جواب سیتی اسکن هستیم.به نظرتون به درمان امیدی هست ؟

0
0
 • برادر گرامی
  در سوال شما نکات مهمی مغفول مانده است
  اول اینکه سن خواهر شما مشخص نیست
  ثانیأ معلوم نیست که علیرغم زندگی ایشان در سوئد که یکی از پیشرفته ترین سیستمهای تشخیص و غربالگری را دارد ، چرا ایشان اینقدر دیر متوجه بیماری شده اند و به موقع اقدام نکرده اند.
  به هر صورت ارزیابی دقیق از وضعیت فعلی ایشان تنها با بررسی نتایج اسکن کامل مغز، شکم و لگن و همچنین اسکن کامل استخوان و همچنین اندازه گیری تومورمارکرها میسر است و برای تعیین مسیر، درجه پیشرفت بیماری می بایست مشخص شود.در ایران نیز انستیتو کانسر بیمارستان امام خمینی از پیشرفته ترین سیستمهای درمانی و مجربترین متخصصان انکولوژی برخوردار است.
  لطفأ با شماره 09392860035 از طریق تلگرام تصویر نتایج آزمایشات و اسکن ها را ارسال فرمایید.
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید