فیبروادنوم

0
0
 • با سلام و عرض خسته نباشید من فیبروادنوم سینه دارم و تصمیم دارم برای چاقی بدن خود از عرق یونجه استفاده کنم آیا این عرق تاثیری در تحریک و بزرگ شدن این توده دارد یا خیر ؟ با تشکر
0
0
 • سلام
  همانطور که آقای دکتر فرمودند تاثیر عرق یونجه بر توده پستان هنوز ثابت نشده است، اما احتمال اثر ان روی ایجاد تومور هست.
  نکته دوم اینکه متوجه نشدم عرق یونجه را برای لاغرشدن میخورید یا چاق شدن. در طب سنتی عرق یونجه اثر افزایش وزن دارد. اگر شما لاغری شدیدی دارید که پزشک توصیه به افزایش وزن کرده بهتر است با تغذیه مناسب به این وزن برسید. در غیر اینصورت، بهتر است از اضافه کردن وزن خودداری کنید چون خطر ایجاد توده را افزایش میدهد.
0
0
 • سلام دوست عزیز
  سوال شما دو وجه دارد
  1- آیا عرق یونجه تاثیری در بزرگ شدن فیبرو آدنوم دارد؟
  پاسخ: ما تاکنون به مطالعه ای برنخوردیم که تاثیر مواد مختلف ( خصوصأ عرقیات گیاهی) بر روی فیبروآدنوم را بررسی کرده باشد. مطالعات اندکی در مورد چای و قهوه و امثالهم انجام شده که نتایج قطعی ندارد

  2- آیا چاق شدن تاثیری در بزرگ شدن فیبروآدنوم دارد؟
  پاسخ: بر طبق یک اصل ثابت شده، افزایش چربی در بدن میتواند بعنوان یک عامل خطر در ایجاد سرطان پستان به شمار آید. در واقع چون سلولهای چربی محل ذخیره استروژن در بدن بانوان هستند میتوانند به صورت بالقوه به ایجاد توده های جدید کمک کنند.

  توصیه ما به شما این است که چنانچه خیلی لاغر هستید ، اولا توسط یک کارشناس تایید شود و ثانیأ هرگونه راهکاری برای لاغری و چاقی را زیر نظر یک کارشناس آموزش دیده انجام دهید.
  ضمنأ برای پیگیری وضعیت سلامتی پستان خود میتوانید به کلینیکهای مربوطه و از جمله کلینیک ما مراجعه فرمائید
  شماره تماس 4 – 22741790 و یا 2 – 22727620 تماس حاصل فرمایید

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید