عوارض شیمی درمانی

0
0

سلام

مادر من 51 سالشونه و سرطان سینه دارن

بعد از جراحی تازه اولین جلسه شیمی درمانیشون رو انجام دادن

الان حدود 3 روزه بعد از شیمی درمانی به غیر از بی اشتهایی و بی حوصله گی شدید درد میکشن به طوری که احساس میکنم فشارشون تا حد زیادی بالا میره( وقتی درد میکشه انگار که دهانش قفل میشه ، انگشتای دستش رو محکم باز میکنه و توو اون زمانی که این کارهارو میکنه متوجه اطرافش نمیشه و صدای کسی رو نمیشنوه، وقتی بعدا ازش میپرسیم چرا مثلا جواب نمیدادی میگه کسی چیزی نگفت که!) توو این چند روز 2بار هم دکتر عمومی بردیمش اما انگار کسی سر درنیاورد و گفت که متخصص خودش باید ببینه، وقتی هم که توو مطب دکتر بودیم دیگه اون اتفاق ها نیوفتاد که دکتر توو اون حالت معالجه شون کنه و فشارش رو وقتی توو مطب گرفتن عادی بود.

حالا با توجه به اینکه وقت مراجعه به متخصص خودش حدود 10 روز دیگه ست میخواستم ببینم این رفتارها عادی هست؟ و اگر عادی نیست توو این مدت چکار میتونیم بکنیم براشون؟

همچنین اگر متوجه شیم که فشارش بالاست چطوری میتونیم فشارشو کنترل کنیم؟

با تشکر.

0
0

سلام برادر عزیز

این سرویس بارها متذکر شده که مسئولیت درمان بیمار کاملأ با پزشک معالج است و هیچ شخص دیگری( حتی پزشک) بدون هماهنگی با پزشک معالج حق دخالت در امور درمانی هیچ بیماری را ندارد.

این علامات که برشمردید، نشاندهنده مشکلی در مغز بیمار است و می بایست با معرفی انکولوژیست ایشان، به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید و یا در ابتدای امر از جمجمه ایشان سی تی اسکن گرفته شود

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید