عوارض شیمی درمانی

0
0

باسلام…خواهر بنده بدلیل سرطان رحم و سارکوم بعد از دوبار جراحی مورد شیمی درمانی قرار گرفت که در دو جلسه اول حالش بهتر هم شده بود ولی پس از جلسه سوم که دوز شیمی درمانی افزایش داده شد دچار کاهش سطح هوشیاری .آگاهی مغزی _بی قراری‌.بی تابی و هذیانگویی شد ..که سریعا توسط متخصص انکولوزی مربوطه در بخش مراقبتهای ویژه فعلا بستری است …

حال آیا این قضیه همان مغز مه الود و مغز شیمیایی شده است؟؟ و با شیمی درمانی مرتبط است؟

یا اینکه به سرطانش ربط دارد که حالا به بخش مغزش متاستاز شده است؟

ضمنا آیا این حالت موقت است؟ یا خیر ؟

راهنمایی شما چیست که بیمار هم شیمی درمانیش را بگیرد و هم به این حالت دچار نشود؟؟؟

ممنون خدا خیرتان بدهد

 

 

 

0
0

برادر عزیز

با توجه به علایم گفته شده، کاهش سطح هوشیاری می تواند بدلیل عوارض دارویی باشد و احتمال کمی هم دارد که بر اصر متاستاز مغزی باشد. قطعأ متخصصین بررسی های بیشتری برای درک علت مشکل به عمل خواهند آورد. این سرویس از ارائه هرگونه راهکار درمانی و یا دخالت در پروسه درمان معذور است

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید