سلام مادرم سرطان سینه دارد جراحی کرده و توده را کامل درآورده‌اند آزمایش خوب بوده و فقط یکی از غده های لنفاوی درگیر بوده شیمی درمانی شروع شده و الان پنج روز از جلسه پنجم گذشته دو روز است سرما خورده است و دکتر عمومی برای عفونت گلو آموکسی سیلین تجویز کرده

0
0

امروز بعد از خوردن اولین کپسول حالت تهوع گرفته و میگه که همان سینه که عمل شده قرمز شده و داغ شده لطفا به من بگید از کپسول هست یا داروی شیمی درمانی ؟

0
0

خواهر گرامی

نکته مهمی که همه بیماران در حال شیمی درمانی می بایست توجه داشته باشند این است که هر دارویی میتواند با داروهای شیمی درمانی اختلال عملکرد به وجود بیاورد. البته اینکه بلافاصله پس از خوردن اولین کپسول حالت تهوع به وجود آمده، احتمال عوارض دارویی آنتی بیوتیک را کم میکند اما علائم دیگری که برشمردید، احتمال وجود عفونت در ناحیه عمل شده را بیشتر میکند.

بنابراین توصیه میکنم که حتمأ به انکولوژیست ایشان مراجعه کنید تا درمان مناسب را تجویز کند. و تا انتهای شیمی درمانی بدون نظر انکولوژیست هیچ دارویی مصرف نشود.

 

با ارزوی سلامتی برای مادر گرامی شما

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید