سرطان سینه هرمونی

0
0
با سلام من پنج سال است که که تاموکسیفن و آمپول دیفرلین دکتر برایم تجویز کرده اخیرا”دکتر خونم گفنه می توانی آمپول را قطع کنی و فقط تاموکسیفن بخوری اما دکتر جراحم گفته آمپول را ادامه بده .من بر سر دو راهی ماندم که آیا حرف دکتر خونم که گفته آمپول را قطع کنم گوش کنم یا حرف جراحم را که گفته آمپول را ادامه بده .خواهشمندم راهنمایی کنید سنم 47 سال است ودر خانواده دیر یائسه میشویم و توده من یک سانت بوده و یکی از غدده زیر بغل را درگیر کرده بود.8 جلسه شیمی و 35 جلسه رادیوتراپی شده .در من پیش آگهی بیماری چطور است با تشکر
0
0
  • مسئولیت درمان و پایش بیماران مبتلا به سرطان با پزشک انکولوژیست است. میتوانید نظر و پیشنهاد پزشک جراح را با انکولوژیست در میان بگذارید اما تصمیم گیرنده نهایی در پروسه درمان با انکولوژیست است.
    • با توجه به اینکه در پنج سال گذشته اثری از عود و یا متاستاز در شما مشاهده نشده ( بنا بر اظهار خودتان) بنابراین از پیش آگهی خوبی برخوردارید.
      برای بررسی بیشتر و ارائه راه حل های پیشگیری در بقیه افراد خانواده، میتوانید با شماره 4-22741792 تماس گرفته و برای کلینیک مشاوره پیشگیری سرطان تعیین وقت مراجعه حضوری نمایید.
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید