آب آوردن شکم به دلیل سرطان تخمدان

0
0
مادر من در سال 91 بابت توده سرطانی تخمدان که به رحم گسترش پیدا کرده بود جراحی شده و شیمی درمانی انجام دادند. در سال 93 با مشکل آسیت مواجه شدند که با یک دوره شیمی درمانی بهبود پیدا کردند. اما متاسفانه از تابستان 94 مجددا دچار آسیت شدند و تا کنون که شیمی درمانی همچنان ادامه دارد مشکل ایشون از بین نرفته است. در سی تی اسکن و سونوگرافی بعمل آمده هیچ توده ای مشاهده نشده و هیچ اندامی درگیر نیست. پس علت آب آوردن شکم چیست؟ با توجه به طولانی شدن روند درمان ایشون امید خود را از دست داده اند و مشکلات جسمی بوجود آمده و جلسات مکرر شیمی درمانی توان جسمی و روحی وی را از بین برده است. آیا درمان در خارج از کشور موثر است؟
0
0
  • جناب آقای مجید عزیز
    بررسی این موارد نیاز به دسترسی به پرونده کامل پزشکی ایشان دارد که قطعأ در اختیار انکولوژیست ایشان است و پزشکشان بهتر از هر شخص دیگری میتوانند راهکارهای اولویت بندی شد را برایشان استفاده نمایند.
    به هر صورت مشکلی که شما برمیشمارید نشاندهنده پیشرفت بیماری است که میتواند اندام کناری مثل استخوان لگن را نیز درگیر کرده باشد. راهکار، همان شیمی درمانی است که ادامه اش بستگی به وضعیت جسمانی بیمار دارد. بهتر است که با بخش طب تسکینی نیز به منظور بهبود وضعیت کلی بیمار مشاوره فرمایید.
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید